Szpital ortopedyczny Poznań – walka o jakość życia

Szpital ortopedyczny Poznań zajmuje się kontuzjami, urazami oraz wszystkimi dysfunkcjami aparatu ruchu, które uniemożliwiają człowiekowi normalne funkcjonowanie.  Dla nas, czyli całej załogi Rehasport pod pojęciem normalne funkcjonowanie kryje się brak posiadania jakichkolwiek barier, które ograniczają sprawne poruszanie się. Tym barierom towarzyszy ból oraz brak swobody ruchów co niezaprzeczalnie wpływa na jakość ludzkiego życia. Kiedy zawodzi jeden element tej misternie zaprojektowanej konstrukcji, jaką jest budowa szkieletu, kolejność zdarzeń może doprowadzić do trwałych uszkodzeń prowadzących nawet do kalectwa. 

Rehasport –  zespół, który tworzy najlepsza kadra specjalistów

Rehasport to ludzie, którzy tworzą zespół specjalistów w dziedzinie ortopedii. To lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci, trenerzy, a także ludzie posiadający niezwykłe zdolności organizacyjne, aby odpowiednio koordynować pracę wszystkich. Miejsce to zostało stworzone na potrzebę pacjentów, którzy szukają fachowej pomocy we wszelkich dolegliwościach związanych z aparatem ruchu. Operacja kręgosłupa to zawsze wielka odpowiedzialność po stronie całej załogi, nie tylko chirurga, ale także anestezjologów i pielęgniarek. Rehasport to doświadczona kadra, która zrzesza grono utalentowanych profesjonalistów, którzy razem jednoczą siły, aby pacjent czuł, że jest pod najlepszą opieką.

Szpital ortopedyczny Poznań w Rehasport

Otwarcie szpitala odbyło się w 2013 roku. Od tego czasu pomogliśmy już milionom pacjentów uporać się z ich chorobą. W 2018 roku szpital przeszedł remont. Dzięki współpracy z Alvo Medical nasze sale operacyjne zaprojektowane są w sposób przemyślany, tak aby komfort ich użytkowania wpływał na efektywną pracę lekarzy, co ma oczywisty wpływ na zdrowie pacjenta. To jego dobro jest tutaj najważniejsze. Nasz szpital posiada 8 pokoi, w których pacjent może w spokoju odpocząć i kontynuować leczenie. Zespół Rehasport dba o to, aby każdy spędzony z nami dzień był dla Państwa miłym doświadczeniem pomimo tego, że walka o własne zdrowie to zawsze mieszanka różnych, najczęściej negatywnych emocji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *