Dieta Poznań – skorzystaj z pomocy specjalistów w Rehasport

Dieta i aktywność fizyczna tworzą razem zgrany zespół. Kiedy połączą swoje siły, efekt bywa spektakularny. I nie chodzi tu jedynie o kwestie wizualne, czyli piękną sylwetkę, ale przede wszystkim to połączenie dba o nasze samopoczucie na płaszczyźnie fizycznej i psychicznej.

Odpowiednio zbilansowana dieta na ogromny wpływ na to, jaką kondycję fizyczną reprezentuje nasz organizm. Osoby, które nie dbają o zbilansowane posiłki w ciągu dnia, mogą w przyszłości borykać się np., z osteoporozą. Brak odpowiedniej ilości wapnia dostarczanego w potrawach może powodować redukcję masy kości, które w późniejszym wieku są narażone na zwiększoną łamliwość. Bogactwo witamin i minerałów zawartych w warzywach i owocach nie tylko wzmacniają stawy, ale także przyczyniają się do opóźnień w procesach starzenia. Mają także realny wpływ na zmniejszenie ryzyka dokuczliwych zwyrodnień, które są obecnie jednymi z najczęstszych przyczyn wizyt u ortopedy.

Dieta Poznań – mówimy „nie” katorżniczym wyrzeczeniom

Samo słowo dieta zazwyczaj wszystkim kojarzy się z ograniczeniem ilości spożywanego jedzenia w celu redukcji tkanki tłuszczowej. To nie jest jednak do końca prawda. Dieta to trzymanie się zasad zdrowego odżywiania tak, aby zapewnić naszemu organizmowi wszystkiego, co niezbędne do tego, aby mógł on prawidłowo funkcjonować.

Jedzenie dostarcza nam energię, wpływa na pracę narządów wewnętrznych oraz przyczynia się do tego jak wygląda nasze ciało, cera i włosy. Dieta Poznań, którą układają nasi dietetycy w Rehasport, jest szyta na miarę potrzeb każdego z osobna. Ludzi różni nie tylko płeć i wiek, ale także prowadzony styl życia, choroby oraz oczekiwania wobec rezultatów. Bierzemy pod uwagę wszystkie preferencje naszych klientów i tworzymy z nich menu pozbawione nudy i mdłych smaków. Dieta ma dawać nam radość i wprowadzać w pozytywny nastrój. Czy jest coś przyjemniejszego od jedzenia? My także uważamy, że nie, dlatego ułożone przez nas posiłki są zdrowe, mają odpowiednio dopasowaną do potrzeb kaloryczność oraz dbają o to, aby każdy dzień był przepełniony wyjątkowymi smakami. Jeżeli podzielasz naszą filozofię, koniecznie umów się z naszym dietetykiem, który opracuje dla Ciebie smaczną i zdrową dietę. Zajrzyj na https://www.rehasport.pl/specjalisci/dietetyk,s,s

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *