Ortopeda dziecięcy – zadbaj o przyszłość swojego dziecka

Obecny styl życia najmłodszych nie pozwala snuć pozytywnych wizji na przyszłość. Badania są zatrważające. Mówi się o tym, że aż 90 procent uczniów polskich szkół ma wadę postawy. Skolioza, okrągłe plecy, kręcz szyi, koślawość kolan, płaskostopie, dysplazja stawów biodrowych to tylko niektóre z licznych wad, z jakimi borykają się  nasze dzieci.

Najważniejszą kwestią jest to, aby rodzic w porę zauważył nieprawidłowości w postawie swojego dziecka i jak najszybciej skonsultował je z lekarzem, jakim jest ortopeda dziecięcy. Gdańsk, Warszawa, Poznań to miasta, w których najmłodsi pacjenci mogą skorzystać z konsultacji najlepszych lekarzy ortopedii w klinikach Rehasport. Odpowiednia diagnoza i rehabilitacja są szansą na ochronę Twojego dziecka przed kalectwem w życiu dorosłym.

Ortopeda dziecięcy Gdańsk – dlaczego noworodek musi odbyć konsultację ortopedyczną?

Pierwsze tygodnie życia dziecka są kluczowe dla jego późniejszego rozwoju. Właśnie w tym czasie, rodzic musi bacznie obserwować, w jaki sposób maluch reaguje na różnego rodzaju bodźce. Pamiętajmy, że sama obserwacja rodzicielska nigdy nie jest wystarczająca. Każdy noworodek musi być zbadany przez specjalistę, jakim jest ortopeda dziecięcy. W przypadku wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości szybka reakcja lekarza jest kluczowa dla dalszego rozwoju dziecka. W Rehasport, mamy na uwadze to, jak stresująca dla malucha i jego rodzica jest jakakolwiek wizyta w przychodni. Nasi lekarze to pełni empatii profesjonaliści, którzy ze spokojem i cierpliwością odpowiedzą na każde nurtujące pytanie.

Gimnastyka korekcyjna – podstawa w kształtowaniu prawidłowej sylwetki

Ortopeda Warszawa to hasło, które zaprowadzi zatroskanych rodziców do kliniki Rehasport. Nasi lekarze zdiagnozują wadę postawy dziecka oraz zalecają odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń korekcyjnych. Dzięki temu ma ono  szansę całkowicie pozbyć się wszelkich rozwijających się patologii w układzie ruchu. Nasi rehabilitanci chętnie pokażą jak prawidłowo wykonywać każde z zalecanych ćwiczeń. Systematyka oraz konsekwencja są w tym przypadku kluczem do uzyskania zamierzonego celu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *